LMM 904 - 100g czarny do aluminium anodowanego

  • Dostępność: jest

LMM 904 to środek do trwałego znakowania aluminium anodowanego CO2 lub YAG na kolor czarny. Produkt może być rozcieńczany wodą destylowaną, a do wyczyszczenia tabliczki wystarczy zwykła woda.
  Sposób nanoszenia:

  • aerograf - 1:2 ( 1 porcja LMM na 2 porcje rozcieńczalnika )
  • pędzel - 1:1 ( 1 porcja LMM na 1 porcję rozcieńczalnika )

Opakowanie 100g - wystarcza na 5000 - 6000cm2. 

 
TherMark/MarkSolid - seria produktów przeznaczonych do znakowania urządzeniami laserowymi CO2 i YAG aluminium, stali, metali kolorowych, ceramiki, szkła i wielu innych materiałów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych preparatów TherMark podczas obróbki powierzchni wybranego materiału wiązką laserową zachodzi proces fizyczno-chemiczny, który zmienia strukturę naniesionego środka do znakowania. W wyniku obróbki powierzchnia materiału łączy się ze środkiem TherMark, ten zaś zamienia się w bardzo trwałą powłokę ceramiczną (szkliwo) z odpowiednio ułożonymi cząstkami pigmentu, który daje efekt dużego kontrastu lub wybranego koloru np. czarny, niebieski, zielony, biały. O jakości i trwałości wyżej wymienionej technologii może świadczyć fakt, że zastosowano ją do wykonania opisów na stacji orbitalnej, okrętach brytyjskiej marynarki wojennej i w wielu innych miejscach.

 

Produkty TherMark rozszerzyły znacznie możliwości zastosownia urządzeń laserowych, obniżyły koszty, ułatwiły proces znakowania oraz powodują, że są one bardziej efektywne i precyzyjne.

 

To wszystko daje użytkownikom szerokie możliwości zastosowania materiałów TherMark w przemyśle maszynowym, samochodowym, lotniczym, reklamie, usługach, automatyce przemysłowej, elektro-energetyce i medycynie.