Pakiet Startowy materiałów grawerskich

  • Dostępność: jest

Pakiet Startowy materiałów do obróbki laserowej

Kupując ploter laserowy otwierają się przed Państwem nowe możliwości wykonywania szerokiego wachlarza usług. Dlatego nasza firma przygotowała Pakiet Startowy, który zawiera różnego rodzaju materiały, jakie mogą być obrabiane na tego typu maszynach. Są wśród nich laminaty na bazie akrylu pokryte cienką warstwą folii akrylowej do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych, oraz blachy aluminiowe pokryte specjalnymi powłokami. Zarówno laminaty jak i blachy występują w różnych kolorach, ale na potrzeby zapoznania się z ofertą i przetestowania najlepszych parametrów do obróbki poszczególnych materiałów wybraliśmy najbardziej popularne kolory.

Zachęcamy do podjęcia prób z gumą do pieczątek i przetestowania naszych automatów  TRAXX, których szeroką gamę rozmiarów i kolorów posiadamy w naszej ofercie.

Bardzo ciekawe rozwiązania oferują preparaty Thermark i LaserInk, które umożliwiają znakowanie laserami CO2 metali. Pierwszy z nich jako pasta daje możliwość trwałego znakowania stali, mosiądzu, aluminium, miedzi czy tytanu.
LaserInk jest nowością na polskim rynku. Jego postać - proszek zapewnia dłuższy dopuszczalny okres przechowywania, większą o około 20% wydajność, lepsze znakowanie metali polerowanych, chromowanych, posrebrzanych. Proszkiem LaserInk  można znakować szybciej lub używać mniejszej mocy.

Wraz z Pakietem Startowym przekazujemy również Wzornik Materiałów Grawerskich, który zawiera próbki kolorystyczne materiałów, tak aby można było „na żywo” obejrzeć poszczególne kolory z ich cenami i dostępnymi rabatami.


Zawartość pakietu startowego arkusze A4:

 

• LASERINK - próbka proszku do znakowania metalu, czarny
• LASERINK - próbka proszku do znakowania metalu, czerwony
• LMM 6000 15g - pasta do znakowania metali
• Laserfolia - 2 arkusze
• Lasertec - 2 arkusze
• Laserply - 4 arkusze
• Transacryl - 1 arkusz
• Aluply - 1 arkusz
• Alumamark - 1 arkusz
• Alugraw czarny mat - 1 arkusz
• Alugraw kolor błysk - 1 arkusz
• Plexi wylewana - 1 arkusz
• Guma do grawerowania pieczątek - 1 arkusz
• Pieczątka samotuszująca - 1 szt.
• Breloczki - 2 szt.
• Wzornik materiałów grawerskich 1 szt.
• Broszurka z opisem materiałów w pakiecie 1 szt.


Opis:

- LaserInk - proszek do znakowania metalu.  Rozcieńczać 1:2 z alkoholem lub solwentem przy nanoszeniu pędzlem lub 1:3 przy zastosowaniu aerografu.
   
- Thermark LMM 6000 - pasta do trwałego znakowania metali przy pomocy lasera CO2. Rozcieńczać 1:2 z alkoholem przy nanoszeniu pędzlem lub 1:3 przy zastosowaniu aerografu.
    
- Laserply – 0,6mm i 1,5mm – laminat do zastosowań przede wszystkim wewnętrznych, ale nie tylko, świetnie nadaje się do informacji technicznej, wewnętrznych szyldów itp. Jego główną zaletą jest szybka i łatwa obróbka, za sprawą wprasowanej folii o grubości 0,05mm i właściwości materiału umożliwiające bardzo różny rodzaj obróbki. Szeroki wachlarz kolorów.
   
- Lasertec – 1,5mm (dostępny również 0,7 i 3,1mm na zamówienie oraz dwustronny 1,4mm) – laminat na bazie akrylu z grubszą folią wierzchnią (0,15 lub 0,45mm srebrny i złoty) dającą możliwość zastosowania na zewnątrz i w cięższych warunkach; bardziej odporny na ścieranie, promieniowanie UV, warunki atmosferyczne.
    
- Laserfolia – 0,2mm – wysoko elastyczna folia akrylowa o warstwie wierzchniej 0,05mm, do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych, posiadająca podkład klejący.

- Transacryl – 1,6mm (dostępny również 3,2mm na zamówienie) – laminat na bazie akrylu grawerowany od spodu – w odbiciu lustrzanym, po grawerunku zostaje warstwa przezroczystej powierzchni do wypełnienia farbą lub podświetlenia.

- Aluply – 0,5mm srebrna blacha aluminiowa do bezpośredniego znakowania laserem CO2. Uzyskujemy napis lub grafikę w kolorze czarnym. Materiał odporny na warunki atmosferyczne.
    
- Alugraw – 1mm (dostępne grubości 0,5-3mm) – blacha aluminiowa anodowana do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, w wersji mat lub błysk, w 5 kolorach, jasne kolory wymagają chemii do znakowania na laserze, takich jak Marksolid 904, inne kolory po obróbce mają biały grawer.

- Plexi – 3mm - wylewana plexi Perspex w formatach 1000x600mm do cięcia i grawerowania laserem CO2 oraz termoformowania. PMMA to jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych w reklamie i przemyśle do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.
    
- Alumamark – 0,51mm – aluminium o specjalnie przygotowanej warstwie wierzchniej umożliwiającej grawerowanie laserem, efektem czego jest szeroka barwa od szarości po czerń; szybkość i łatwość znakowania są zaletami tego materiału, przeznaczony do zastosowań wewnętrznych.
    
- Guma do pieczątek – sprzedawana w formacie A4 lub A5, bezwonna. W pakiecie 3 rodzaje na próby
  - Polimer - do szybkiego grawerowania, nie wymaga czyszczenia, Zielona Eco - twarda i gruba 2,8mm,
  - Szara - ekonomiczna; cienka 2,3mm
    
- TRAXX - pieczątka automatyczna – w ofercie różne rozmiary, kolory i modele.

 

Życzymy udanych testów i zapraszamy do zakupów kolejnych materiałów.