O firmie

Od 1995 roku Grawcom jest wiodącym polskim dostawcą urządzeń i oprogramowania dla pracowni  reklamowych, zakładów grawerskich oraz firm wykorzystujących w procesie produkcji lub usługach różnego typu plotery lub inne urządzenia sterowane komputerowo.
Od samego początku Grawcom jest dystrybutorem programów firmy CADlink Technology (SignLab, EngraveLab, Digital Factory), a od 1999 jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy GCC (plotery tnące i laserowe).

Nasza oferta obejmuje: plotery tnące rolkowe (GCC, Mimaki), plotery stołowe tnąco-bigująco-frezujące z kamerą do pozycjonowania (Zund), laserowe (GCC), grawerujące (Roland), frezujące (GFK), termiczne (MagaBlock) i drukujące (Mutoh).
Systematycznie dostarczamy pełny zakres materiałów grawerskich: laminaty grawerskie do grawerek mechanicznych i laserowych, mosiądz grawerski, aluminium do grawerowania mechanicznego i laserowego, gumy do grawerowania pieczątek, środki do znakowania metali, ceramiki i szkła laserem (Thermark) i wiele innych.
Klientom dostarczamy także specjalistyczne programy do cięcia (SignLab, Optiscout), grawerowania, frezowania (EngraveLab), projektowania opakowań (DesktopCAD) z pełnym serwisem szkoleniowym i wdrożeniowym tak, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Klientów.
O wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów świadczy ok. 3 tysięcy ploterów sprzedanych w Polsce w tym ponad 500 ploterów laserowych.

Zapraszam do współpracy!

Maciej Urban
Dyrektor